Práca v sklade s luxusným oblečením

Lokalita : Anglicko, Stoke on Trent
Plat : 12.53 €
Termín nástupu : Neurčený

Pre nášho dlhoročného klienta hľadáme skladníkov/čky do skladov s tovarom svetových značiek, ktorý sa nachádza v meste Stoke on Trent v Anglicku.
TKMaxx je jeden z najúspešnejších maloobchodov v Európe. Ponúkame prácu v našom tíme a tešíme sa, že sa stanete našou súčasťou.

Naša spoločnosť vznikla vo Veľkej Británii v r. 1994 a do r. 2010 sme otvorili 355 obchodov a butikov. Nákup cez internet je tiež veľmi obľúbený. Predávame módne značky až o 60% lacnejšie a preto sa k nám naši zákazníci vracajú znovu a znovu.

Universal Consulting-práca v zahraničí, je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme množstvo pracovných pozícií pre potravinárske a výrobné odvetvia, sklady, dopravné a letecké spoločnosti, zábavné parky, fitnes, športové a tanečné kluby, farmy, opatrovateľské domy a iné. Momentálne otvárame i opatrovateľské kurzy, ktoré sú zamerané na viac praxe ako teórie.
Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania č. 8889/2005-OSS, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave a britskej licencie GLA, vydanej Úradom pre udeľovanie licencií sprostredkovateľom práce vo Veľkej Británii. Spoločnosť Universal Consulting bola v roku 2009 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2009.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8889/2005-OSS )

Požiadavky na zamestnanca:

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pracovné povinnosti zahŕňajú:
- Vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia
- Práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát)
- Práca s tovarom (od 2-25 kg)
- Vykladanie a nakladanie vozíkov
- Používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov
- Balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec
- Etiketovanie
- Kontrola skladu-vyžaduje sa presnosť a precíznosť
- Práca na zmeny
- Práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne

Doplňujúce informácie:

- možnosť dlhodobej práce
- 28 dní platenej dovolenky
- možnosť získania benefitov od štátu (poskytneme Vám poradenstvo)
- budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- ubytovanie zabezpečené – 65 GBP týždenne vrátane energií
- odvoz z letiska zabezpečený za poplatok
- spolupráca počas celého pracovného pobytu
- na mieste je slovenský hovoriaca kontaktná osoba
- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- po dobrom zapracovaní a spokojnosti zamestnávateľa je možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom a získavať benefity spoločnosti

Základné informácie o ponuke

Plat
12.53 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
zivotopis@universalconsulting.sk
Telefón
+421 32 7440174
Webstránka
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
31. 07. 2015