NÁSTROJÁR VSTREKOVACÍCH FORIEM - Olomouc; Opava

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 3-zmenná alebo nepretržitá prevádzka

Informácie o ponuke:

Náplň práce:
- výrobná činnosť podľa technickej dokumentácie a technologického postupu
- vykonáva zostavovanie a lícovanie nástrojov vrátane vyskúšania
- sledovanie a evidencia operácií v priebehu výroby zákazky
- zaistenie medzioperačnej prepravy materiálu
- spolukoordinácia záverečnej operácie zákaziek
- zodpovednosť za správnu a bezpečnú obsluhu stroja
- práca so zdvíhacím zariadením - viazač
- 3-zmenná prevádzka
Požiadavky:
- absolvent SOU - odbory strojárenskej výroby
- 2 roky odbornej praxe
- čítanie výkresovej dokumentácie
- meranie posuvným meridlom a mikrometrom
- základné znalosti ISO 14001
- znalosť SMK podľa ČSN ISO 9001
- základné znalosti SMK podľa ISO TS 16949
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- záujem o odbor a dlhodobú pracovnú činnosť
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/mesiac (v hrubom)
- prémie
- možnosť nadčasovej práce
- možnosť pracovnej činnosti v turnusoch
- príspevok na ubytovanie a stravu
- vybavenie OOPP zdarma
- 20 dní dovolenky
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: +421 903 771 747 alebo emailom na adamova@steer.cz .