Manipulačný pracovník s VZV - Nejdek pri Karlových Varoch

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nejdek pri Karlových Varoch
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 3-zmenná alebo nepretržitá prevádzka

Informácie o ponuke:

Náplň práce:
- obsluha VZV
- manipulácia s polotovarmi, dielami a výrobkami - ručne alebo pomocou manipulačnej techniky
- odvoz hotových a skontrolovaných výrobkov na expedičné miesto v sklade
- práca s ručným skenerom a PC.
Požiadavky:
- platné osvedčenie VZV, prepadnuté obnovíme
- prax vodiča VZV min. 1 rok
- vodičský preukaz skupiny B
- užívateľská znalosť PC (email komunikácia)
- dobrý zdravotný stav, dobrá fyzická kondícia
- zodovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- flexibilita (nadčasy, náhrady)
- iba vážny záujem o dlhodobú spoluprácu (výber, testy)
Mzda: od 100,- Kč(3,70€)/hod v čistom
Výkonnostné odmeny do 1500,- Kč(55€)/mesiac.
Mesačne od 18 500 (685€)- 25 000,- Kč (925€)v čistom podľa počtu odpracovaných hodín.
Zaistené ubytovanie. (1/2 si hradí zamestnanec - 1600 Kč)
Ochranné pomôcky zdarma.
Možnosť kariérneho rastu.
Možnosť nadčasovej práce.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: +421 903 771 747 alebo emailom na adamova.sk@hrgroup.cz .