Zvárač TIG - Mladá Boleslav, Písek

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Mladá Boleslav, Písek
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 3-zmenná alebo nepretržitá prevádzka

Informácie o ponuke:

Náplň práce:
- zváranie kovov - nerez, úprava a zostavovanie častí do celku a ich spájanie sťahovaním a príprava pre zváranie
- nastavovanie, ošetrovanie a údržba zváracích zariadení
- čítanie a použite technických podkladov
Iné výhody:
Mzda od 150 Kč/hod (5,50 €/hod) - 160 Kč/hod. (5,80€/hod) v čistom
- možnosť ubytovania s príspevkom 1500 Kč (55€)
- prémie do výšky 1500 Kč(55€) /mesiac
- možnosť nadčasovej práce - príplatky
- ochranné pomôcky zdarma
- 4 týždne dovolenky
Požiadavky:
- zručnosť, trpezlivosť, vytrvalosť
- spoľahlivosť, samostatnosť
- dobrý zdravotný stav, dobrá fyzická kondícia
- flexibilita (nadčasy, náhrady)
- prax v automobilovom priemysle veľkou výhodou
- iba vážny záujem o dlhodobú spoluprácu (výber, testy)
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: +421 903 771 747 alebo emailom na adamova@steer.cz.