Mäsiar, pomocní pracovníci do mäsokombinátov v ÍRSKU

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1720 €
Termín nástupu : Ihneď

Ponúkame Vám prácu v stabilnej írskej spoločnosti, ktorá v súčasnosti pracuje s rôznymi odberateľmi mäsových výrobkov po celej Európe. Ide o úpravu hovädzieho a jahňacieho mäsa.
Voľné miesta máme pre mäsiarov, vykosťovačov, porážačov, pomocných pracovníkov BEZ ZNALOSTI CUDZIEHO JAZYKA.

Požiadavky na zamestnanca:

- práca je určená pre mužov (preferovaný vek 30-40 rokov)
- nutná prax s prácou s nožom
- ochota pracovať nadčasy
- čistý register trestov
- zdravotná spôsobilosť (potvrdenie od lekára, že môžete vykonávať danú prácu)
- flexibilita, chuť pracovať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- vykosťovanie hovädziny a jahňaciny na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí hovädzieho mäsa a jahňacieho mäsa
- krájanie mäsa, orezávanie
- nakladanie na pás, vyberanie kostí, obrezávanie, trhanie a pod.

Doplňujúce informácie:

- práca je na hlavný pracovný pomer
- český koordinátor na mieste
- možnosť zvýšenia mzdy na základe odporúčania od nadriadeného
- mzda je vyplácaná týždenne
- dobrý zárobok + možnosť vrátenia daní
- dlhodobý kontrakt bez požiadavky znalosti anglického jazyka
- ubytovanie v zariadených vilkách cca 55 Eur/týždenne